1 2 3 4 5 6

TVOJA DOBA opatrenia COVID-19

Vážení zákazníci,

v zmysle rozhodnutia vlády Slovenskej republiky je od pondelka 30.3.2020 na našej predajni opäť obnovený maloobchodný predaj a poskytovanie služieb aj konečným spotrebiteľom. 

NA PREDAJNI SME ZAVIEDLI ZVÝŠENÉ HYGIENICKÉ OPATRENIA:

  • PRETO VÁS PROSÍME VSTUPOVAŤ DO PREDAJNE VÝLUČNE S RÚŠKOM ALEBO INÝM MECHANICKÝM PREKRYTÍM TVÁRE
  • POUŽIŤ JEDNORÁZOVÉ RUKAVICE ALEBO DEZINFEKČNÝ PROSTRIEDOK NA RUKY, KTORÝ JE VÁM K DISPOZÍCIÍ HNEĎ PO VSTUPE DO PREDAJNE
  • POČET ZÁKAZNÍKOV JE OBMEDZENÝ NA 2 OSOBY SÚČASNE
  • DODRŽUJTE MINIMÁLNY ODSTUP 2 METRE OD INÝCH ZÁKAZNÍKOV A POKIAĽ JE TO MOŽNÉ AJ OD NAŠÍCH ZAMESTNANCOV
  • V PRÍPADE PREBERANIA TOVARU NA VÝDAJKU, PROSÍME PO OBJEDNANÍ U SKLADNÍKA POČKAŤ NA VÝDAJ TOVARU VONKU PRED SKLADOM, ABY TAK BOL UMOŽNENÝ VSTUP DO PREDAJNE ĎALŠÍM ZÁKAZNÍKOM

Objednávanie tovaru je naďalej možné aj v bezkontaktnom režime - objednávky prosím realizujte prostrednícvom e-mailu tvojadoba@tvojadoba.sk, príp. telefonicky na +421 (0)51 776 44 78 alebo cez náš e-shop www.tvojadoba.sk. Tovar Vám bude vydaný priamo zo skladu. Na podpis výdajky si prosím doneste vlastné pero.

Nákup cez e-shop funguje bez obmedzení aj pre konečných spotrebiteľov, pri osobneom odbere je možná platba priamo na predajni, v tomto prípade využite prosím platbu kartou pred hotovosťou. Prednostne prosím využívatje možnosť platby prevodom alebo možnosť doručenia tovaru kuriérom priamo k vám domov. Pri objednaní na dobierku, ak je to možné, taktiež zvoľte prosím platbu kartou cez platobný terminál aby sme čo najviac ochránili kuriérov. 

Výdaj tovaru na pobočke je štandardne od 7.30 hod do 16.00 hod!

Veríme, že týmito opatreniami čo najviac prispejeme k ochrane VÁS, našich zákazníkov, ako aj zamestnancov a kuriérov. Sme tu pre Vás a robíme všetko pre to, aby sme aj v súčasnej situácii dokázali zabezpečiť dostatok elektroinštalačného materiálu a umožnili Vám tak plynulú a bezproblémovú realizáciu vašich zákaziek. 

 

S pozdravom,

tím TVOJA doba