1 2 3 4 5 6

TVOJA DOBA opatrenia COVID-19

Vážení zákazníci,

v zmysle platného rozhodnutia vlády Slovenskej republiky a aktuálnej epidemiologickej situácie na území SR sme zaviedli nasledujúce opatrenia na základe vyhlášky 45 § 1, ods. 1 ÚVZ SR

OSOBNÝ ODBER TOVARUA NA PREDAJNI JE UMOŽNENÝ:

  • registrovaným zákazníkom s IČO / SZČO, právnické osoby/ bez obmedzení
  • ZÁKAZNÍKOM, KTORÝ NAKUPUJÚ TOVAR CEZ ESHOP / aj fyzické osoby - nepodnikatelia /

NA PREDAJNI SME ZAVIEDLI ZVÝŠENÉ HYGIENICKÉ OPATRENIA:

  • PRETO VÁS PROSÍME VSTUPOVAŤ DO PREDAJNE VÝLUČNE S RÚŠKOM ALEBO INÝM MECHANICKÝM PREKRYTÍM TVÁRE
  • POUŽIŤ JEDNORÁZOVÉ RUKAVICE ALEBO DEZINFEKČNÝ PROSTRIEDOK NA RUKY, KTORÝ JE VÁM K DISPOZÍCIÍ HNEĎ PO VSTUPE DO PREDAJNE
  • DODRŽUJTE MINIMÁLNY ODSTUP 2 METRE OD INÝCH ZÁKAZNÍKOV A POKIAĽ JE TO MOŽNÉ AJ OD NAŠÍCH ZAMESTNANCOV

Objednávanie tovaru pre podnikateľov je naďalej možné aj v bezkontaktnom režime - objednávky prosím realizujte prostrednícvom e-mailu tvojadoba@tvojadoba.sk, príp. telefonicky na +421 (0)51 776 44 78 alebo cez náš e-shop www.tvojadoba.sk. Tovar Vám bude vydaný priamo zo skladu. 

Nákup cez e-shop funguje bez obmedzení aj pre konečných spotrebiteľov.  Ohláste sa na predajni naším zamestnancom a vyčkajte na vydanie tovaru pred predajňou. Pri osobneom odbere je možná platba priamo na predajni, v tomto prípade využite prosím platbu kartou pred hotovosťou. Prednostne prosím využívatje možnosť platby prevodom alebo možnosť doručenia tovaru kuriérom priamo k vám domov. Pri objednaní na dobierku, ak je to možné, taktiež zvoľte prosím platbu kartou cez platobný terminál aby sme čo najviac ochránili kuriérov.  

 

Odber tovaru pre podnikateľov na pobočke je štandardne od 7.30 hod do 16.00 hod!

Veríme, že týmito opatreniami čo najviac prispejeme k ochrane VÁS, našich zákazníkov, ako aj zamestnancov a kuriérov. Sme tu pre Vás a robíme všetko pre to, aby sme aj v súčasnej situácii dokázali zabezpečiť dostatok elektroinštalačného materiálu a umožnili Vám tak plynulú a bezproblémovú realizáciu vašich zákaziek. 

 

S pozdravom,

tím TVOJA doba